Forumul C.N.L " Zinca Golescu "
Administratorii acestui forum nu sunt raspunzatori pentru mesajele postate pe acest forum de userii inregistrati.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Forumul C.N.L " Zinca Golescu " | Inregistrare | Login
POZE FORUMUL C.N.L " ZINCA GOLESCU "
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: barbyDana Profile
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 28 - 46 ani |
|
SyKa
=>BoSS
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 114
|
|
pai eu am vrut sa sar de la 2 dar m-a tras cosmina din baie :PPP
_______________________________________ Oameni suntem... biscuiti mancam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
me_drakutza
admin#1':))
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
|
|
si ar trebui sa-mi multzumeshti k tzi-am salvat viatza!eshti nebun..vrei sa te culegem bucatzele de jos??
_______________________________________ eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna? eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
me_drakutza
admin#1':))
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
|
|
syka...u inkl nu realizezi k tzi-am salvat pielea???u have u say "thx"!! ...at least...
_______________________________________ eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna? eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SyKa
=>BoSS
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 114
|
|
ba dapz , si ce recompensa vrei ??
_______________________________________ Oameni suntem... biscuiti mancam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
enehp
Not Phene!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 134
|
|
moama frate cosmina vezi k la cata vrajeala e pe phorumu (cu ph de la phene) asta de la matale merge super incet si nu imi place sa astept cand se incarca paginile... 
_______________________________________ "i want to outrace the speed of pain"
|
|
| pus acum 20 ani |
|
me_drakutza
admin#1':))
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
|
|
lool...fitzi'ar pariu'!!!poi..nu e vb s ghiceshti..e vb k tre' s fii original.. ps:vezi k shi u tre'ia s lucrezi la negativu' ala shi sa'l dai mai departe,,,
_______________________________________ eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna? eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ZannY
=>MeMbEr
 Din: mioveni city
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 35
|
|
aici e treaba de viatza shi de moarte....ne fac ei pe noi sau noi pe ei???
_______________________________________ futere non futere,laba strictum necesarum est!
|
|
| pus acum 19 ani |
|