Forumul C.N.L " Zinca Golescu "
Administratorii acestui forum nu sunt raspunzatori pentru mesajele postate pe acest forum de userii inregistrati.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forumul C.N.L " Zinca Golescu " | Inregistrare | Login

POZE FORUMUL C.N.L " ZINCA GOLESCU "

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
barbyDana Profile
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
28 - 46 ani
Forumul C.N.L " Zinca Golescu " / Diverse / Evadarea din Bastilia! Moderat de me_drakutza
Autor
Mesaj Pagini: 1
SyKa
=>BoSS

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 114
pai eu am vrut sa sar de la 2 dar m-a tras cosmina din baie :PPP

_______________________________________
Oameni suntem... biscuiti mancam

pus acum 20 ani
   
me_drakutza
admin#1':))

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
si ar trebui sa-mi multzumeshti k tzi-am salvat viatza!eshti nebun..vrei sa te culegem bucatzele de jos??

_______________________________________
eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna?   eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!

pus acum 20 ani
   
me_drakutza
admin#1':))

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
syka...u inkl nu realizezi k tzi-am salvat pielea???u have u say "thx"!!...at least...

_______________________________________
eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna?   eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!

pus acum 20 ani
   
SyKa
=>BoSS

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 114
ba dapz , si ce recompensa vrei ??

_______________________________________
Oameni suntem... biscuiti mancam

pus acum 20 ani
   
me_drakutza
admin#1':))

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
da'..tre'..s..ghicesti!

_______________________________________
eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna?   eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!

pus acum 20 ani
   
enehp
Not Phene!!

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 134
moama frate cosmina vezi k la cata vrajeala e pe phorumu (cu ph de la phene) asta de la matale merge super incet si nu imi place sa astept cand se incarca paginile...

_______________________________________
"i want to outrace the speed of pain"

pus acum 20 ani
   
SyKa
=>BoSS

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 114
nu pot sa ghicesc , zimi tu !
p.s. : nu uita k am un pariu castigat si inca nu am zis ce trebuie sa faci


_______________________________________
Oameni suntem... biscuiti mancam

pus acum 20 ani
   
me_drakutza
admin#1':))

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
lool...fitzi'ar pariu'!!!poi..nu e vb s ghiceshti..e vb k tre' s fii original..
ps:vezi k shi u tre'ia s lucrezi la negativu' ala shi sa'l dai mai departe,,,


_______________________________________
eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna?   eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!

pus acum 20 ani
   
ZannY
=>MeMbEr

Din: mioveni city
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 35
aici e treaba de viatza shi de moarte....ne fac ei pe noi sau noi pe ei???

_______________________________________
futere non futere,laba strictum necesarum est!

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la