Forumul C.N.L " Zinca Golescu "
Administratorii acestui forum nu sunt raspunzatori pentru mesajele postate pe acest forum de userii inregistrati.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Forumul C.N.L " Zinca Golescu " | Inregistrare | Login
POZE FORUMUL C.N.L " ZINCA GOLESCU "
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ionela24
 | Femeie 24 ani Prahova cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
me_drakutza
admin#1':))
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
|
|
sunt profesori kre uita pur si smplu k suntem si noi oameni..& k totushi..nu putem s stam s invatam tot timpu' l materia lorr!!!
_______________________________________ eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna? eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
SyKa
=>BoSS
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 114
|
|
"sunt profesori kre uita pur si smplu k suntem si noi oameni..& k totushi..nu putem s stam s invatam tot timpu' l materia lorr!!!" am invatat vreo data sau ce?? mai dai reaq de profesori ... din partea mea pot sa faca ce vor k mie nu imi pasa... pe mine nu prea mau vazut pe la ore, si cand ma duc la ore nu ma intreaba nik k nu au cu cine sa vb 
3.7KB
_______________________________________ Oameni suntem... biscuiti mancam
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Uepaaa
=>NeW MeMbEr
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18
|
|
SyKa a scris:
"sunt profesori kre uita pur si smplu k suntem si noi oameni..& k totushi..nu putem s stam s invatam tot timpu' l materia lorr!!!" am invatat vreo data sau ce?? mai dai reaq de profesori ... din partea mea pot sa faca ce vor k mie nu imi pasa... pe mine nu prea mau vazut pe la ore, si cand ma duc la ore nu ma intreaba nik k nu au cu cine sa vb  |
) se vede k n-ai invatat niciodata.......... uneori strica sa inveti prea mult ... da in cazu tau ... cre k s-ar vedea un pic d diferenta la scris.... ah ce rau sunt... si nu e bine... pff..
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
enehp
Not Phene!!
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 134
|
|
haha ba da esteti lameri....
"Go play hide-and-fuck-yourself..."
_______________________________________ "i want to outrace the speed of pain"
|
|
| pus acum 20 ani |
|
ZannY
=>MeMbEr
 Din: mioveni city
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 35
|
|
da-i fmm...am dat 4 teze in doua zile,una dupa alta!
_______________________________________ futere non futere,laba strictum necesarum est!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
MindTrick
=>NeW MeMbEr
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
|
|
se poate sa fie shi km exigentzi cateodata(p cine mint??snt tot timpu') da' totush' e zink..cui nu'i convine..sa se resemneze k a ales q mana lui zink
_______________________________________ Fortza Nokia & Steaua Shi c dak la'nceput eram doar un novice, Acu' frayere itzi dau lectzii shi clasa, amice! 
|
|
| pus acum 19 ani |
|