Forumul C.N.L " Zinca Golescu "
Administratorii acestui forum nu sunt raspunzatori pentru mesajele postate pe acest forum de userii inregistrati.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forumul C.N.L " Zinca Golescu " | Inregistrare | Login

POZE FORUMUL C.N.L " ZINCA GOLESCU "

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ionela24
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 47 ani
Forumul C.N.L " Zinca Golescu " / Zinca - #1 in Pitesti? / Prea mari pretentiile d l noi?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
me_drakutza
admin#1':))

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 494
sunt profesori kre uita pur si smplu k suntem si noi oameni..& k totushi..nu putem s stam s invatam tot timpu' l materia lorr!!!

_______________________________________
eu ink plang,u ink plangi..ce-ar fi s-o facem impreuna?   eu vreau sa fug,u vrei sa fugi,sa disparem o saptamana!!nu inteleg dc n'o luam d la'nceput!!!

pus acum 20 ani
   
veve
=>V.I.P

Din: pitesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 136
ce pretentii mey? s-au facut profi doar k sa ne futa p noi la cap nu sa ne invete cat fac 2+2...  nu va lasati fututi d de mortii care inca n-au murit!!!

prea mari noi? pretentii mey? s-au facut profi doar futa noi cap invete cat fac lasati fututi mortii

5.1KB


_______________________________________
sunt mai visatore in realitate decat in vis

pus acum 20 ani
   
SyKa
=>BoSS

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 114
"sunt profesori kre uita pur si smplu k suntem si noi oameni..& k totushi..nu putem s stam s invatam tot timpu' l materia lorr!!!"
am invatat vreo data sau ce?? mai dai reaq de profesori ... din partea mea pot sa faca ce vor k mie nu imi pasa...
pe mine nu prea mau vazut pe la ore, si cand ma duc la ore nu ma intreaba nik k nu au cu cine sa vb   

prea mari noi? "sunt profesori kre uita pur smplu suntem noi putem stam invatam tot timpu'

3.7KB


_______________________________________
Oameni suntem... biscuiti mancam

pus acum 20 ani
   
Uepaaa
=>NeW MeMbEr

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 18

SyKa a scris:

"sunt profesori kre uita pur si smplu k suntem si noi oameni..& k totushi..nu putem s stam s invatam tot timpu' l materia lorr!!!"
am invatat vreo data sau ce?? mai dai reaq de profesori ... din partea mea pot sa faca ce vor k mie nu imi pasa...
pe mine nu prea mau vazut pe la ore, si cand ma duc la ore nu ma intreaba nik k nu au cu cine sa vb   


) se vede k n-ai invatat niciodata.......... uneori strica sa inveti prea mult ... da in cazu tau ... cre k s-ar vedea un pic d diferenta la scris.... ah ce rau sunt... si nu e bine... pff..


pus acum 20 ani
   
enehp
Not Phene!!

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 134
haha ba da esteti lameri....

"Go play hide-and-fuck-yourself..."


_______________________________________
"i want to outrace the speed of pain"

pus acum 20 ani
   
ZannY
=>MeMbEr

Din: mioveni city
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 35
da-i fmm...am dat 4 teze in doua zile,una dupa alta!

_______________________________________
futere non futere,laba strictum necesarum est!

pus acum 19 ani
   
MindTrick
=>NeW MeMbEr

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
se poate sa fie shi km exigentzi cateodata(p cine mint??snt tot timpu') da' totush' e zink..cui nu'i convine..sa se resemneze  k a ales q mana lui zink

_______________________________________
Fortza Nokia & Steaua
Shi c dak la'nceput eram doar un novice,
Acu' frayere itzi dau lectzii shi clasa, amice!

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la